cover

Java fejlesztő

Főbb feladataid lesznek
  • Követelmények analízise technikai szempontból
  • Architektúrális, migrációs, integrációs terveknek való megfelelőség biztosítása a saját feladatok kapcsán
  • Fejlesztési, felhasználói és üzemeltetési dokumentációk írása
  • Követelmények implementálása
  • Az impelmentáció automatizált és manuális tesztelése
  • DevOps szemléletű üzemeltetés
  • A fentieken kívül minden egyéb, a felettes vezető által rábízott szakmai feladat
A pozícióhoz tartozó elvárások
  • Legalább 5 év Java fejlesztői tapasztalat
  • Modern Java (11+, lehetőleg 17) nyelvi elemek ismerete
  • Spring Framework és Spring Boot ismerete
  • Maven mély ismerete
  • Relációs adatbázisok készségszintű használata Spring Data segítségével
  • Összetett, nagy projektben szerzett tapasztalat
  • Agile módszertani tapasztalat
  • TDD ismerete és gyakorlati alkalmazása
Előnyt jelent
  • MongoDB vagy más nemrelációs adatbázis
  • Gitlab, Azure DevOps CI/CD
  • Konténerizáció (Docker, Swarm, Podman stb.)
  • Elosztott, microservice alapú szoftverarchitektúrák
  • Statikus kódanalitikai eszközök (SonarQube, ErrorProne, PMD stb.)
  • Alapvető Enterprise Linux használati, üzemeltetési ismeretek - nem riadsz meg egy SSH konzoltól
Amit kínálunk Neked
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető iroda és kellemes, modern irodai környezet
  • Lendületes, összetartó csapat, baráti légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható környezet
  • Folyamatos képzési lehetőség
  • Sok területet lefedő, enterprise és ipari projektek

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
Whale Cloud
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra