cover

Senior Java Backend fejlesztő

Java/Linux környezetben fejlesztés

Főbb feladataid lesznek
  • Java alkalmazások fejlesztési életciklusának támogatása nagyvállalati környezetben, sokszor magas biztonságot igénylő, vagy magas minőségi elvárásokat támasztó környezetben
  • Tervezési és megvalósíthatóságra vonatkozó dokumentációk elkészítése
  • A tervek alapján üzleti logika implementálása, valamint felhasználói felületek készítése webes vagy munkaállomásos területen
  • DevOps folyamatok támogatása
  • Unit tesztek írása
  • Az alkalmazáshoz kapcsolódó adatbázisok és interfészek tervezése, fejlesztése
  • Junior fejlesztők mentorálása

A pozícióhoz tartozó elvárások
  • Minimum 3 év Java fejlesztői tapasztalat (senior szinten 8 év)
  • Objektumorientált programozás alapos ismerete
  • Java 11+ alapos ismerete
  • Java EE/Jakarta EE vagy Spring platform ismerete, magabiztos használata
  • Maven, Gradle ismerete
  • Önálló, jó csapatjátékos, kreatív személyiség
  • Jó kommunikáció, pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent
  • Reaktív programozási ismeretek
  • RESTful API-k tervezési ismeretei
  • SOAP alapú webszolgálatatások tervezési ismeretei
  • CI/CD alapelvek ismerete
  • DevOps mindset, automatizált alkalmazás-üzemeltetési ismeretek
  • Konténerizált alkalmazások készítésének és üzemeltetésének ismerete
  • Tapasztalat Kubernetes-alapú alkalmazásüzemeltetésben
  • Linux szolgáltatások és scripting ismerete
  • Alkalmanként külföldi utazásra hajlandóság
  • Egészségügyi területen (vagy egyéb magas veszélyességi területen) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk Neked
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat, baráti légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható környezet
  • Külföldi utazások
  • Nemzetközi projektek
  • Részvétel pénzügyi és ipari területen történő fejlesztésben
  • Innovációs belső termékfejlesztésekben való részvétel
  • Részvétel a Mortoff Ipar 4.0 fejlesztéseiben

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
Whale Cloud
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra
Pályakezdő pozíció!

IT Support Specialistákat keresünk, nemzetközi ügyfelünk csapatába! Friss diplomások jelentkezését is várjuk, kattints a részletekért >>>

Érdekel!