cover

Senior Software Architect

Főbb feladataid lesznek
  • Vevői és rendszerkövetelmények kezelése
  • Szoftver komponensek és szervizek tervezése, software design
  • Szoros együttműködés a fejlesztői csapatokkal
  • Kapcsolódó dokumentációk karbantartása, készítése
A pozícióhoz tartozó elvárások
  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikusi végzettség
  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Jó csapatjátékos
  • Jó kommunikációs- és kezdeményezőkészség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ISO26262 ismerete
  • Enterprise Architect ismerete
  • Projektvezető tapasztalat
  • Fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk Neked
  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
  • Jövőbe mutató projektek, state of the art technológiák
  • Világszerte elismert ügyfelek, kiváló referenciák
  • Átjárhatóság a projektek között
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • Csapatépítő tréningek
  • Céges rendezvények

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
Whale Cloud
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra
Pályakezdő pozíció!

IT Support Specialistákat keresünk, nemzetközi ügyfelünk csapatába! Friss diplomások jelentkezését is várjuk, kattints a részletekért >>>

Érdekel!