cover

Senior .NET fejlesztő

Medior/Senior .NET fejlesztőt keresünk projekt csapatunk bővítésére.

A feladat a fejlesztés teljes életciklusában való részvétel, a tervezéstől a kivitelezésen át, a tesztelési szakasz támogatásáig.

Főbb feladataid lesznek
  • .NET alapú webalkalmazások fejlesztése
  • Fejlesztési feladatok alapos megértése és végrehajtása
  • Alkalmazás-dokumentáció elkészítése
  • Architektúra, Migrációs, Integrációs terveknek való megfelelőség biztosítása a saját feladatok kapcsán
  • Minőségi követelmények és határidők betartása
  • Fejlesztési dokumentáció teljességének és kifogástalanságának biztosítása
  • Tesztesetek végrehajtása
  • Hibák javításának dokumentálása
  • Tesztek teljes körű és megfelelő végrehajtásának biztosítása
  • Feladata a fentieken kívül minden egyéb, a felettes vezető által rábízott feladat
A pozícióhoz tartozó elvárások

  • Minimum 8 év .NET fejlesztői tapasztalat webes területen (ASP.NET MVC)

  • .NET platform alapos ismerete

  • C# magabiztos használata

  • .NET Framework magabiztos ismerete

  • ASP.NET MVC magabiztos használata

  • HTML + CSS + JS területén szerzett erős alapok és magabiztos alkalmazása

  • SOLID alapelvek ismerete és gyakorlati alkalmazása

  • Önálló, jó csapatjátékos, kreatív személyiség

  • Jó kommunikáció, pontos, precíz munkavégzés

  • Minimum középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • KendoUI controlkészlet magabiztos ismerete

  • CI/CD pipelineismerete, automatizálásra való törekvés

  • Agilemódszertani tapasztalat

Amit kínálunk Neked

  • Angol/német nyelvi képzések

  • Jól megközelíthető iroda és kellemes, modern irodai környezet

  • COVID alatt Home Office

  • Lendületes, összetartó csapat, baráti légkör

  • Hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható környezet

Munkavégzés helye
Budapest

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
Whale Cloud
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra
Pályakezdő pozíció!

IT Support Specialistákat keresünk, nemzetközi ügyfelünk csapatába! Friss diplomások jelentkezését is várjuk, kattints a részletekért >>>

Érdekel!