cover

Tesztautomatizáló

Főbb feladataid lesznek
  • teszttervek és tesztforgatókönyvek készítése, a tesztesetek részletes kidolgozása, folyamatos aktualizálása
  • teszt végrehajtások elvégzése, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése
  • a talált problémák rögzítése, azok javításának ellenőrző tesztelése
  • automata tesztek készítése, aktualizálása és ellenőrzése
  • teszt automatizálási keretrendszerek, megoldások fejlesztése és karbantartása
  • fejlesztéssel kapcsolatos csapatmunkában és a tesztfolyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel

A pozícióhoz tartozó elvárások
  • legalább 3 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • alapszintű programozási ismeretek (előny: Java / JavaScript)
  • teszt eszközök ismerete (előny: Selenium / Appium / JMeter)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • rugalmasság, jó problémamegoldó és -felismerő képesség
  • önállóság, precizitás, tanulási képesség és hajlandóság
  • tesztmérnöki végzettség (ISTQB)

Előnyt jelent
  • tesztautomatizálásban szerzett gyakorlat
  • iparági tapasztalat pl. pénzügyi, energetikai, közigazgatási
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk Neked

  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető iroda és kellemes, modern irodai környezet
  • Igény szerint home office
  • Lendületes, összetartó csapat, baráti légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható környezet

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
Whale Cloud
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra