cover

BA szakértő

BA szakértő

Üzleti-működési megoldás kialakítása folyamat és rendszer vonatkozások figyelembevételével

Az üzleti elemző elsősorban különböző alkalmazásfejlesztési és rendszer-bevezetési projekteken dolgozik, akár egyszerre több különböző ügyfélnél is. Feladattól függően dolgozhat a Mortoff belső csapatával, vagy részt vehet ügyfeleink különböző projektjeiben, szorosan együttműködve mind a Mortoff, mind az ügyfél munkatársaival.

Örömmel fogadjuk fejlődni vágyó, junior és medior tapasztalati szinttel rendelkező szakemberek jelentkezését is!

Feladatok, amiket el kell láss
  • Üzleti igények összegyűjtése, elemzése, folyamat és rendszer szempontú összefoglalása, funkciók közti egyeztetése
  • Üzleti-működési megoldás kialakítása folyamat és rendszer vonatkozások figyelembevételével
  • Üzleti-működési megoldáshoz és IT funkciók megvalósításához kapcsolódó dokumentációk elkészítése az érintett területek bevonásával
  • Együttműködés a Projekt tagokkal a rendszerfejlesztési fázisban
  • Az üzleti-működési megoldás alapján szervezői és felhasználói tesztterv és tesztesetek készítése
  • Részvétel a tréning tervezésében, az oktatási anyagok elkészítésében, szükség esetén végfelhasználók oktatása
  • Érintett üzleti és IT területek átlátása, megértése és alapos megismerése
  • Prezentációk készítése, megtartása
  • A legújabb technológiák folyamatos nyomon követése és értő alkalmazása
  • Agilis módszerek és agilis működést támogató eszközök használata
Amit elvárunk
  • Üzleti-, folyamatelemző ismeretek (Business Analist, Requirement management, Product Owner)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, mely szóban üzleti kommunikációra, írásban projekt dokumentációra és levelezésre alkalmas
  • Önálló munkavégzés, határozottság, proaktivitás
  • Jó fogalmazási, kifejező- és prezentációs készség
  • Rendszerezett, módszeres, precíz munkavégzés
  • Eszkalációs képesség
  • Csapatmunka
  • Analitikus és rendszerszemlélet
Amit Mi kínálunk
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely
Munkavégzés helye
  • Budapest XIII. kerülete

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
Testify
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra