cover

Big Data szakértő

Üzleti célok megértése és technikai megoldások kidolgozása ezen célok elérése érdekében

A csapat, amiben dolgozni fogsz, a régióban úttörő tanácsadó és szolgáltató tevékenységet végez Big Data és egyéb kapcsolódó területeken. Célunk a „Digital transformation” megvalósítása a legkülönfélébb szektorokban. Fejlesztési területeink sokszínűek: a gyártástámogatás Internet of Things koncepció gyakorlati implementációjától kezdve, a kiskereskedelmi, pénzügyi és telekommunikációs területen a valós idejű ügyfél élmény kezelésig. Kiemelten foglalkozunk a Machine Learning praktikus alkalmazásával. Partnereink értékes adatvagyonnal rendelkező, kihívásokkal bátran szembenéző, innovatív hazai és külföldi nagyvállalatok, így a csapat tagjaként részt vállalhatsz korunkat formáló újító megoldások felfedezésében, tervezésében, kifejlesztésében és működtetésében. Izgalmas további részleteket olvashatsz minderről Reach-i4 üzletágunk oldalán.

Feladatok, amiket el kell láss
  • Üzleti célok megértése és technikai megoldások kidolgozása ezen célok elérése érdekében
  • Big Data technológia segítségével és az adott üzleti követelmények mentén átfogó műszaki tervek összeállítása
  • Folyamatosan nyomon követni és értő módon alkalmazni a legújabb technológiákat
  • Különböző platformokon nagy mennyiségű adat (struktúrált és strukturálatlan) összegyűjtése és feldolgozása
  • Hatékonyan kommunikálni a megoldási architektúrát a kulcsfontosságú érintetteknek és a projekt csapatának
  • Különböző csapatokkal való együttműködés a cégen belül és kívül (beleértve a partnereket, ügyfeleket is)
  • Több Big Data projekten való részvétel valamint feladatok kiadása Junior kollégáknak illetve ezen feladatok felügyelete, támogatása
Amit elvárunk
  • A szakma szeretete
  • Lelkesedés és fogékonyság
  • Elkötelezettség, proaktivitás, precizitás, önállóság
  • Releváns szakmai tapasztalat: Hadoop, Java/Scala, Spark, Kafka, Sqoop, Storm
  • Különböző adatbázis típusok és ETL eszközök ismerete
  • Elkötelezettség a technikai kihívások megoldásában ugyanakkor fogékonyság üzleti elvárások megértésére
Amit Mi kínálunk
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely
Munkavégzés helye
  • Budapest XIII. kerülete

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
Testify
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra