cover

Java full-stack fejlesztő

Az üzleti igények megértése, műszaki megoldások fejlesztése

Cégünk részt vesz Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program keretén belül Prototípus, termék-, technológia- és szolgáltatásfejlesztési projekten.

Célunk egy olyan új termék prototípus létrehozása, amely a fizikai valóságot képezi le digitálissá. Az Indoor Tracking System lényege egy fizikailag behatárolt területen található különböző eszközök (pl. robotok) és emberek nyomon követése, valamint a nyomon követéshez kapcsolódó különböző alkalmazások megvalósítása.

Ezen a projekten dolgozó csapatunkba keresünk Java full-stack fejlesztőt, aki csapatunk által támogatva biztonságos, IoT analitikai eszközök fejlesztésében vesz részt.

Feladatok, amiket el kell láss
  • Az üzleti igények megértése, műszaki megoldások fejlesztése
  • Java platformhoz kapcsolódó technológiai trendek követése, és felhasználása
  • K+F projektekben való részvétel, a szakmai és üzleti oldal szakembereivel való együttműködés
  • Tervezési, technikai dokumentációk készítése
  • Önszervező Scrum csapatban való dolgozás
  • Pozíciókövetési algoritmusok tervezése és implementálása
  • Gépi tanulási algoritmusok logisztikai domainben való alkalmazása
  • Valósidejű adatfeldolgozási eszközök fejlesztése
Amit elvárunk
  • Legalább 2 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • A Java platform kitűnő ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete (SQL Server, MySQL stb.)
  • Objektumorientált elvek és minták alapos ismerete
  • Enterprise Application Architecture minták ismerete
  • IoT eszközök ismerete
  • Kitűnő kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Állandó vagy ideiglenes lakcím az alábbi megyékben: Veszprém, Fejér, Vas, Zala, Somogy, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom
Előnynek számít
  • Nagy teljesítményű/reaktív programozási ismeretek
  • Tapasztalat kiterjesztett valóság-fejlesztésben
  • Tapasztalat pozíció-, termékkövető technológiákban
  • Gépi tanulási algoritmusok ismerete
  • IoT kommunikációs protokollok (ZigBee, BLE, MQTT stb.) ismerete
  • Mikrokontrolleres fejlesztési ismeretek
  • C/C++ programozási ismeretek
Munkavégzés helye
  • Veszprém időközönként Budapest

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
Testify
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra