cover

.NET Competency Group Leader

.NET fejlesztő csapat vezetése

Új kollégánkat .NET fejlesztő csapatunk és .NET fejlesztési projektek várják Budapesti irodánkban!
A feladat a .NET fejlesztő csapat vezetése, felvételi folyamatban szakmai oldal képviselete, projektek kompetencia szerinti feltöltése, erőforrás kezelés, ajánlatadások támogatása, felmérés, tárgyalás és szakmai ellenőrzés, értékelések, kompetencia fejlesztés és architekti tevékenységek.

Feladatok, amiket el kell láss
  • ~25 fős .NET csapat vezetése
  • People management - One on one beszélgetések
  • Recruitment támogatása a kiválasztás során
  • Projektek és egyéb feladatok közötti erőforrás menedzsment
  • Éves teljesítmény értékelések
  • Oktatási és mentorálási tervek készítése és követése
  • Fejlesztési projektek kompetencia igényének felmérése
  • Fejlesztési projektek szakmai erőforrás elosztása
  • Fejlesztési projektek szakmai minőségbiztosítása
  • Fejlesztési módszertan betartásának biztosítása
  • Architekt, esetenként szenior fejlesztői feladatok ellátása
  • Sales támogatás
  • Egyeztetés az ügyfelekkel, a projekthez kapcsolódó szükséges paraméterek felmérése
  • Becslés készítése a csapattal, vagy ennek validálása
  • Ajánlatok szakmai anyagainak elkészítése
  • Szakmai kapcsolattartás alvállalkozókkal
Amit elvárunk
  • Több éves csapat, vagy csoportvezetői tapasztalat
  • 10+ év .NET fejlesztői tapasztalat
  • 5+ éves Software Architect tapasztalat
  • Fejlesztési módszertanok átfogó és mély ismerete
  • Erős projekt szemléletmód
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Önálló döntéshozatali képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Előnynek számít
  • Ipari projektekben szerzett tapasztalat
  • IT szolgáltatói szektorban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Amit Mi kínálunk
  • Magas presztízsértékű Industry 4.0 fejlesztésben való részvétel
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető, modern, kellemes irodai környezet
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Home office lehetőség
Munkavégzés helye
  • Budapest XIII. kerületi irodánk

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
Testify
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra