cover

Tesztautomatizáló mérnök

Webes és asztali alkalmazások automatizált tesztelése

Medior és senior tesztautomatizáló mérnököt keresünk ügyfelünk csapatába, ahol különböző nemzetközi projektekben vehetsz részt.

Feladatok, amiket el kell láss
  • .NET/C# modulokhoz tartozó automatizált tesztek implementálása
  • Teszteszközök fejlesztése és karbantartása
  • Tesztkörnyezet kiépítése
  • Teszt specifikációk elkészítése
  • Teszt stratégiák kidolgozása
Amit elvárunk
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma műszaki területen
  • C#/.NET tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Teszt specifikációk, teszt stratégiák és tervek készítésében lévő tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Előnynek számít
  • Java technológiai ismeret vagy tapasztalat
  • CI/CD rendszerekkel való tapasztalat
  • Front – end fejlesztői tapasztalat
Amit Mi kínálunk
  • Nálunk rugalmas a munkaidő
  • Nemzetközi projektekben vehetsz részt
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Munkavégzés helye
  • Mortoff, illetve ügyfelünk budapesti irodája

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
Testify
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra