cover

Tesztautomatizáló mérnök

Tesztautomatizáló kollégákat keresünk medior és senior szinten, nemzetközi ügyfelünk csapatába.

Főbb feladataid lesznek
  • Incidens kezelés
  • Telekommunikációs termékek implementálása, funkcionális, átjárhatósági és elfogadási tesztjeinek elvégzése (a szükséges interfészek Linux / UNIX / Windows Server ellenőrzése magas szintű nyelvekkel)
  • A tesztek, hozzájuk tartozó eredmények, hibák és a hozzájuk tartozó keretrendszer folyamatos frissítése és nyomon követése, fejlesztési csapattal együttműködve
  • Manuális és automatizált tesztek definiálása, tervezése és futtatása az üzleti igények szerint
  • Munka dokumentálása és riportolása
  • Hibák azonosítsa, diagnosztizálása és riportolása, a fejlesztőcsapat támogatása a hibák megoldásában és a hibajavítások ellenőrzésében
  • Együttműködés a globális tesztcsoport tagjaival, a minőségbiztosítási gyakorlatok kialakítása, az ismeretátadás elősegítése
  • Az ügyfélcsapatok, a projektmenedzser és a belső érdekeltek közötti kommunikáció elősegítése
  • Követelmény specifikáció ellenőrzése
  • A szakmai folyamatok kialakítása a célok elérése érdekében
  • Együttműködés a fejlesztéssel és üzemeltetéssel a gyártási oldalon
A pozícióhoz tartozó elvárások
  • 3+ éves tapasztalat szoftvertesztelésben
  • Az SQL / Oracle / Linux tanúsítványok / szkriptek vagy egy főiskolai projekt, amelyben részt vett, előnynek számít
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Az adatbázis-kezelő és operációs rendszerek általános ismerete
  • Erős verbális és írásbeli kommunikációs készség
  • Kiváló kommunikációs készség multikulturális környezetben
  • Kiváló ismeretekkel rendelkezik a tesztelési stratégiákról, eljárásokról, hibajegykezelő és hibakereső eszközökről
  • Csapatszellem és gyakorlatiasság, bizonyítási vágy
Előnyt jelent
  • Oracle (OCA) / Linux (SUSE) / Szoftvertesztelés (ISTQB) vagy más kapcsolódó szakmai tanúsítások
  • Teszt / minőségbiztosítási folyamatok és módszertanok ismerete, beleértve a tesztek végrehajtását és automatizálását
  • Tapasztalat tesztkörnyezetek létrehozásában, valamint a teljesítményteszt eszközök és szimulátorok ismerete. (Soap UI, PyCharm, Jenkins, Selenium)
  • Hibakereső és hibakezelő rendszerek ismerete (JIRA, Confluence)
  • Python, vagy más programozási nyelv ismerete
  • Mély ismeret szoftvertervezésben és tesztelésben (BSS és OSS rendszerek)
Amit kínálunk Neked
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet és utazási lehetőségek
  • Szakmai és karrierfejlesztési lehetőségek
  • Lehetőség egy nemzetközi csapat tagjaként dolgozni, kollégahálózattal az egész világon
  • Speciális technikai ismereteket szerezhetsz a BSS/OSS távközlési rendszer teljes architektúrájának elsajátításában
  • Kapcsolat magas rangú mentorokkal
  • Folyamatos visszajelzést és coachingot biztosítunk, valamint részt vehetsz értékelésekben és felülvizsgálatokban, hogy elérd karrier céljaid
  • Utazási támogatást biztosítunk a külföldön dolgozó kollégáknak
Munkavégzés helye
  • Mortoff iroda

CV feltöltés
Engedélyezett fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx, .odt
Vodafone
Union
Tsystem
Trumpf
Profession
OTP Bank
Mol
KPMG
Knorr-Bremse
Groupama
Generali
Cora
Bosch
Budapest Bank
0
munkatárs
0+
év tapasztalat
0+
projekt
0
elégedett ügyfél
0
iroda

Elérhetőségeink

Kérdésed van? Munkatársaink rendelkezésedre állnak!

Kollégáinkkal az alábbi elérhetőségeken veheted fel a kapcsolatot:

Küldj üzenetet!
A kérdéseidet vagy észrevételeidet e-mailben is elküldheted. Kollégáink az általad megadott e-mail címre válaszolnak, így kérjük ellenőrizd a megadott e-mail cím helyességét! Arra törekszünk, hogy a lehető leghamarabb válaszoljunk. Köszönjük türelmedet!
REACH
Nintex
Microsoft
IVSZ
ISO9001
ISO27001
UiPath
Innoskart
ISTQB
Inflectra
Nyitott pozíció

Kattints a részletekért!

Részletek