Beágyazottszoftver-fejlesztő

Új munkatársunk a Mortoff Solution Engineering Service Line-jának tagjaként multinacionális partnerünk beágyazott fejlesztő mérnökcsapatában fog dolgozni.

Különböző nemzetközi fejlesztési projektekben vehet részt.

A projektek közös jellemzője a kiváló minőségű kód és a magas szintű dokumentáltság.

A projektek között átjárhatóságot biztosítunk.

Mikrokontroller
C (beágyazott C)

Feladatok, amiket el kell láss:

  • Szoftver tervezés, specifikáció és architektúra kidolgozása
  • Szoftverfejlesztés C nyelven
  • Kapcsolódó dokumentációk karbantartása, készítése
  • Tesztkörnyezet tervezése, implementálása
  • Automatizált modul és integrációs tesztek kidolgozása és végrehajtása

Amit elvárunk:

  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikusi végzettség
  • Legalább két éves beágyazott fejlesztői tapasztalat ipari környezetben
  • C programnyelv aktív ismerete beágyazott mikrokontrolleres környezetben
  • Speak English!

Előnynek számít:

  • Ha részt vettél korábban autóipari fejlesztésben
  • Dolgoztál már agilis módszertan szerint
  • Használtál valamilyen verziókövető rendszert
  • Sprichst du Deutsch?

Amit Mi kínálunk Neked:

  • Jövőbe mutató projektek, state of the art technológiák
  • Világszerte elismert ügyfelek, kiváló referenciák
  • Átjárhatóság a projektek között
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • Csapatépítő tréningek
  • Céges rendezvények (karácsonyi vacsora, Morton nap)

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület