Junior IT tanácsadó

A csapat, amiben dolgozni fogsz úttörő IT tanácsadó és szolgáltató tevékenységet végez folyamat menedzsment területeken.

Célunk a digitális transzformáció megvalósítása a legkülönfélébb szektorokban.

Kiemelten foglalkozunk a legújabb workflow, dokumentum menedzsment és RPA technológiák alkalmazásával. Partnereink innovatív hazai és külföldi nagyvállalatok, így a csapat tagjaként részt vállalhatsz újító megoldások felfedezésében, tervezésében, kifejlesztésében és működtetésében.
Tanácsadás
Innováció

Feladatok amiket el kell láss:

  • Részvétel folyamat menedzsment rendszerek bevezetésében, üzemeltetésében együttműködve a szakmai és az üzleti szereplőkkel
  • Üzleti célok megértése és részvétel a technikai megoldások kidolgozásában ezen célok elérése érdekében
  • Fejlesztések különböző technológiák segítségével az adott üzleti követelmények mentén
  • Folyamatosan nyomon követni és értő módon alkalmazni a legújabb technológiákat
  • Különböző platformok megismerése és alkalmazása

Amit elvárunk:

  • A szakma szeretete
  • Lelkesedés és fogékonyság
  • Hosszú távú együttműködés
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol tudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs képességek, nyitott személyiség
  • Technológiai affinitás, tanulási képesség (pl. megtanítanánk workflow rendszerek paraméterezésére, adatbázis kezelők használatára)
  • Proaktivitás, precizitás, önállóság
  • Elkötelezettség a technikai kihívások megismerésére, ugyanakkor fogékonyság üzleti elvárások megértésére

Amit mi kínálunk neked:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvű képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerülete