Tesztautomatizáló ipari területen

Ipari szoftverfejlesztési projekt tesztautomatizálására keresünk Tesztautomatizáló kollégát.

Az új kolléga Mortoffos QA csapatban fog dolgozni a Mortoff irodában.

Testing
Automatizálás

Feladatok, amiket el kell láss:

  • Webes/asztali/ipari tervező alkalmazás funkcionális tesztelésének automatizálása az ügyféligények alapján
  • Funkcionális tesztek automatizálása
  • Automatizált tesztek futtatása, eredmények kiértékelése
  • Automatizált tesztek karbantartása
  • Feladat szintű egyeztetések a fejlesztőkkel, ügyfelekkel, szakmai vezetővel

Amit elvárunk:

  • Fejlesztési ismeretek és tapasztalat (minimum 2-3 év C# tapasztalat)
  • Legalább 2-3 év tesztautomatizálási tapasztalat ismertebb teszteszközökben (pl. Selenium, HP UFT, Appium)”
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Igényesség, feladatok határidőre, precízen történő ellátása
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás
  • Felsőfokú IT végzettség

Előnynek számít:

  • ISTQB CTFL vizsga
  • ISTQB CTAL vizsga
  • Service tesztek (pl. SoapUI)
  • Teljesítményteszt eszköz (pl. Jmeter) ismerete
  • Continuous Integration/Development/Deployment technológiai környezet ismerete
  • Java, Javascript ismeretek
  • Nemzetközi projekten szerzett tapasztalat

Amit kínálunk neked:

  • Referenciaértékű projektek
  • Változatosság, átjárás ügyfelek és projektek között
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabilitás
  • Támogató környezet
  • Támogatjuk az ISTQB vizsgákat
  • Angol és német nyelvi képzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rekreációs lehetőségek (csocsó, Xbox, …)

Munkavégzés helye

Mortoff vagy ügyfelünk budapesti irodája.