Manuális tesztelő

Nagyvállalati alkalmazásfejlesztési és rendszer-bevezetési projektek tesztelési feladataira keresünk Manuális szoftvertesztelőt.

Az új kolléga Mortoff-os tesztelő csapat részeként, projekttől függően a Mortoff irodában vagy ügyféloldalon fog dolgozni.
Testing
Manuális tesztelés

Feladatok, amiket el kell láss:

  • Webes/asztali/mobil alkalmazások manuális funkcionális tesztelése,
  • Tesztesetek, tesztforgatókönyvek írása, adminisztrálása,
  • Tesztjegyzőkönyv készítése,
  • Talált hibák adminisztrálása, a javítás nyomon követése,
  • Feladat szintű egyeztetések a fejlesztőkkel, megrendelővel.

Amit elvárunk:

  • Minimum 1,5-2 év releváns szoftvertesztelési tapasztalat
  • ISTQB ismeretek
  • Legalább 1 tesztmenedzsment eszköz ismerete (pl.: HP ALM)
  • Nyitottság a változatosság iránt: többféle projekt, több ügyfél
  • Jó kommunikáció mind szóban, mind pedig írásban akár a megrendelő oldallal is
  • Proaktivitás
  • Magas minőségű, igényes munkavégzés
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előnynek számít:

  • ISTQB CTFL vizsga
  • ISTQB CTAL vizsga
  • Nemzetközi projekten szerzett tapasztalat
  • gyakorlati SQL tapasztalat
  • gyakorlati tapasztalat tesztautomatizálásban

Amit Mi kínálunk Neked:

  • Referenciaértékű projektek
  • Változatosság, átjárás ügyfelek és projektek között
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabilitás
  • Támogató környezet
  • Támogatjuk az ISTQB vizsgákat
  • Angol vagy német nyelvi képzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rekreációs lehetőségek (csocsó, Xbox, …)

Munkavégzés helye:

Mortoff vagy ügyfelünk budapesti irodája.