BA szakértő

Az üzleti elemző elsősorban különböző alkalmazásfejlesztési és rendszer-bevezetési projekteken dolgozik, akár egyszerre több különböző ügyfélnél is. Feladattól függően dolgozhat a Mortoff belső csapatával, vagy részt vehet ügyfeleink különböző projektjeiben, szorosan együttműködve mind a Mortoff, mind az ügyfél munkatársaival.

Örömmel fogadjuk fejlődni vágyó, junior és medior tapasztalati szinttel rendelkező szakemberek jelentkezését is!

BA

Feladatok, amiket el kell láss:

  • Üzleti igények összegyűjtése, elemzése, folyamat és rendszer szempontú összefoglalása, funkciók közti egyeztetése Üzleti-működési megoldás kialakítása folyamat és rendszer vonatkozások figyelembevételével
  • Üzleti-működési megoldáshoz és IT funkciók megvalósításához kapcsolódó dokumentációk elkészítése az érintett területek bevonásával
  • Együttműködés a Projekt tagokkal a rendszerfejlesztési fázisban
  • Az üzleti-működési megoldás alapján szervezői és felhasználói tesztterv és tesztesetek készítése
  • Részvétel a tréning tervezésében, az oktatási anyagok elkészítésében, szükség esetén végfelhasználók oktatása
  • Érintett üzleti és IT területek átlátása, megértése és alapos megismerése
  • Prezentációk készítése, megtartása
  • A legújabb technológiák folyamatos nyomon követése és értő alkalmazása
  • Agilis módszerek és agilis működést támogató eszközök használata

Amit elvárunk:

  • Üzleti-, folyamatelemző ismeretek (Business Analist, Requirement management, Product Owner)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, mely szóban üzleti kommunikációra, írásban projekt dokumentációra és levelezésre alkalmas
  • Önálló munkavégzés, határozottság, proaktivitás
  • Jó fogalmazási, kifejező- és prezentációs készség
  • Rendszerezett, módszeres, precíz munkavégzés
  • Eszkalációs képesség
  • Csapatmunka
  • Analitikus és rendszerszemlélet

Amit kínálunk Neked:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvű képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerülete