Web frontend fejlesztő

Cégünk részt vesz Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program keretén belül Prototípus, termék-, technológia- és szolgáltatásfejlesztési projekten. Célunk egy olyan új termék prototípus létrehozása, amely a fizikai valóságot képezi le digitálissá. Az Indoor Tracking System lényege egy fizikailag behatárolt területen található különböző eszközök (pl. robotok) és emberek nyomon követése, valamint a nyomon követéshez kapcsolódó különböző alkalmazások megvalósítása.

Csapatunk bővítésére keresünk web frontend fejlesztőt (IoT terület), akinek a feladata csapatunk technikai támogatásával full-stack IoT eszközök követését és analitikáját lehetővé tevő frontend rendszerek fejlesztése.

JAVA
Veszprém
IoT

Feladatok, felelősségek

  • Az üzleti igények megértése, műszaki megoldások fejlesztése
  • Web frontend alkalmazások és keretrendszer fejlesztése a legmodernebb frontend technológiákkal az üzleti igényeknek megfelelően
  • Frontend technológiai trendek követése, és felhasználása
  • K+F projektekben való részvétel, a szakmai és üzleti oldal szakembereivel való együttműködés
  • Tervezési, technikai dokumentációk készítése
  • Önszervező Scrum csapatban való dolgozás
  • GUI tervezés, implementálás
  • Térkép-vizualizáció

Elvárások

  • Legalább 2 éves tapasztalat web frontend alkalmazások fejlesztésében
  • JavaScript/Typescript kitűnő ismerete
  • Korszerű webes technológiák (pl. React, Angular, NPM, Webpack, Jasmine) ismerete
  • Objektumorientált elvek és minták alapos ismerete
  • Kitűnő kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Állandó vagy ideiglenes lakcím az alábbi megyékben: Veszprém, Fejér, Vas, Zala, Somogy, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom

Előnyt jelent

Nagy teljesítményű/reaktív programozási ismeretek

Tapasztalat kiterjesztett valóság-fejlesztésben

Tapasztalat pozíció-, termékkövető technológiákban

Logisztikai domain ismerete

Java backend technológiák ismerete

Munkavégzés helye

Veszprém, időközönként Budapest, Home Office támogatott