Key account manager

Cégünk a hazai piac elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalata.

Munkánk minősége, innovatív hozzáállásunk és szolgáltatási portfóliónk folyamatos bővülésének eredményeképp a közép- és nagyvállalati körben rendre új lehetőségek nyílnak előttünk. Meglévő ügyfélkapcsolataink gondozása, új partnerek felkutatása kulcsfontosságú feladatunk. Készen állsz a kihívásra?
Sales
Client
Account Management

Feladatok, amiket el kell láss

Gondolkozz az ügyfél fejével! Vedd észre a lehetőségeket! Adj rájuk válaszokat! Légy ott, ha kell! Élvezd a sikert!

  • A meglévő ügyfelek kiszolgálása a cégcsoport portfóliójába tartozó szolgáltatásokkal
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Ügyfeleknél ügyféligények felmérése, generálása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás
  • A felállított értékesítési célok elérése
  • A piaci trendekre és az ügyfelek igényeire történő folyamatos reagálás
  • A folyamathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Szerződéskötés koordinálás, árajánlat készítés

Amit elvárunk

  • Az IT piac átfogó ismerete és legalább 3 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek mind szóban, mind írásban
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói tudás az irodai és vállalatirányítási rendszerek területén
  • Határozott, precíz és proaktív személyiség
  • Műszaki vagy közgazdász diploma

Előnynek számít

  • Meglévő és kiterjedt kapcsolatrendszer a hazai vagy európai IT piacon
  • Német nyelvtudás
  • Iparági ismeret a telekommunikáció, közmű, energetika, diszkrét termelés, gyártás, kereskedelem szektorokban
  • BI (adattárház, vizualizáció) területen szerzett piacfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk neked

  • Lendületes, összetartó csapat, profi környezet
  • Folyamatos fejlődés, kihívás
  • Nemzetközileg is ismert, kiemelkedő ügyfelek
  • Angol és német nyelvi képzés
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

13. kerületi irodánk