Tesztautomatizáló

Tesztautomatizáló kollégákat keresünk junior, medior és szenior szinten csapatunk bővítésére.

Az új kollégákat eltérő jellegű projektek várják több, egymástól különböző területen!

Testing
Tesztautomatizálás

Feladatok, amiket el kell láss:

  • Webes/asztali/mobil alkalmazás automatizált tesztelésének megvalósítása és támogatása az ügyféligények alapján
  • Automatizált tesztek implementálása
  • Tesztek futtatása, eredmények kiértékelése
  • Tesztek karbantartása
  • Tesztjegyzőkönyv készítése,
  • Talált hibák adminisztrálása, a javítás nyomon követése
  • Feladat szintű egyeztetések a fejlesztőkkel, ügyfelekkel, szakmai vezetővel
  • A juniorabb kollégák mentorálása

Amit elvárunk:

  • Fejlesztési ismeretek
  • Tesztautomatizálási tapasztalat ismertebb teszteszközökben (pl. Selenium, HP UFT, Appium, stb.)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Igényesség, feladatok határidőre, precízen történő ellátása
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás
  • Önálló, kreatív személyiség, jó csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Referenciaértékű projektek
  • Változatosság, átjárás ügyfelek és projektek között
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • ISTQB vizsgák támogatása
  • Stabilitás, hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató környezet
  • Angol és német nyelvi képzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Rekreációs lehetőségek (csocsó, kávé, relax szoba)

Munkavégzés helye:

A Mortoff illetve ügyfelei budapesti irodái.