IT Researcher

HR csapatunkba keressük IT Researcher pozícióba új kollégánkat!
Recruitment
IT

Feladatok

• IT toborzási tanácsadók munkájának támogatása, jelöltek felkutatása
• IT szakemberek keresése különböző csatornákon
• Hirdetések megjelentetése és kezelése álláshirdető portálokon és szakmai csatornákon.
• IT szakemberek telefonos előszűrése a megadott profilok alapján.
• Szakmai- és ügyfélinterjúk szervezésében kollégák támogatása
• Részvétel kreatív toborzási anyagok (videók, grafikák) megalkotásában, terjesztésében.

Elvárások

• Diploma vagy folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok.
• Érdeklődés az IT és a HR terület iránt.
• Internetes eszközök és közösségi csatornák átfogó ismerete.
• Kiváló kommunikációs készség.
• Jó kapcsolatteremtő képesség.
• Nyitottság az újdonságokra.
• Módszeresség.

Amit nyújtunk

  • Szakmai fejlődés, vállalati világ megismerése
  • IT –pozíciók mellett egyéb izgalmas pozíciók
  • Hangulatos iroda és kedves, támogató közösség
  • Folyamatos nyelvgyakorlási lehetőség.
  • Rendszeres csapatépítő-, közösségi és sport programok.

Munkavégzés helye

Budapest, 13. kerületi irodánk